Dzień otwarty i otwarcie Regionalnego Punktu Informacji Europejskiej dla młodzieży w Krakowie – Eurodesk Kraków Europe4Youth!

3 listopada 2015, godz. 10.00­–16.00, ul. Urzędnicza 14/1 (wejście od podwórza)

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych ludzi zainteresowanych mobilnością edukacyjną i zawodową, udziałem w projektach młodzieżowych, a także organizacją własnych inicjatyw społecznych, na dzień otwarty w Biurze Informacji Młodzieżowej Stowarzyszenia Europe4Youth, które od bieżącego roku staje się również Regionalnym Punktem Informacji Europejskiej dla Młodzieży – Eurodesk.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą sektora młodzieżowego w Małopolsce (wyjazdy, szkolenia, wymiany młodzieżowe, wolontariat europejski, projekty młodzieżowe lokalne i międzynarodowe, dialog społeczny i wpływ na polityki na rzecz młodzieży), a także zaczerpnąć informacji o studiach, pracy i edukacji w Unii Europejskiej.

Nasze biuro udziela informacji oraz oferuje konsultacje w wymienionych obszarach od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00–16.00. Można się z nami skontaktować także telefonicznie (500304031), mailowo (konsultacje@europe4youth.eu) oraz przez Skype (Biuro Informacji Młodzieżowej Stowarzyszenia Europe4Youth).

Bieżące oferty dla młodzieży można śledzić na stronie www.eduaktywacja.pl, a także na fanpage`u www.facebook.pl/eduaktywacja.

Gorąco polecamy!