Stowarzyszenie jest otwarte na nowych ludzi!

Uczestnictwo w naszej działalności to szansa na nowe doświadczenia, poznanie ciekawych ludzi, samorozwój i szeroką gamę kompetencji, a przy tym przyczynienie się do popularyzacji edukacji pozaformalnej, aktywnych postaw obywatelskich młodzieży, zwiększenie jej uczestnictwa w życiu publicznym i poszerzenie jej szans  (patrz: „Statut Stowarzyszenia”).

Aby zorientować się jak działamy i w jaki sposób możecie się u nas rozwijać zapraszamy do grona „Sympatyków”!

Aby dołączyć do grona Sympatyków należy:

  • Przeczytać regulamin grupy: Regulamin (PDF)
  • Wysłać wiadomość prywatą na fanpage`u Stowarzyszenia na Facebook zawierającą informację o akceptacji regulaminu grupy wraz z imieniem i nazwiskiem (w przypadku różnych od tych podanych na FB) oraz danymi kontaktowymi: email i miastem/miejscowością zamieszkania wraz z województwem. Dane te są zabezpieczane hasłem i usuwane po opuszczeniu grupy.
  • Poprosić o dołączenie do grupy na Facebook
  • Obserwować informacje, brać udział w dyskusjach i korzystać z wybranych przez siebie możliwości.

Jeśli nie posiadasz konta na Facebook, a chcesz dołączyć do grona Sympatyków, wyślij nam maila o tytule „SYMPATYK” na adres info@europe4youth.eu z imieniem, nazwiskiem, miejscowością, w której mieszkasz i województwem.

Sympatycy Stowarzyszenia otrzymują newsletter z bieżącymi informacjami o projektach, wydarzeniach, działaniach. Mają również pełen dostęp do zasobów Biura Informacji Młodzieżowej Stowarzyszenia Europe4Youth przy ul. Urzędniczej 14/1 (wejście od podwórza) w Krakowie.

Gorąco zapraszamy!

Pytania? Wątpliwości?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji: info@europe4youth.eu