Małopolski Portal Młodzieżowy to przestrzeń tworzona przez młodych mieszkańców Małopolski dla młodych mieszkańców Małopolski.  Po co? Do rzetelnej debaty publicznej i zintegrowania źródeł informacji młodzieżowej i edukacji obywatelskiej. Zapraszamy do współtworzenia! Zapisy jeszcze trwają :)

Portal będzie miał 3 strefy. Strefa Rozwoju zawierała będzie informacje o projektach młodzieżowych, wymianach, wolontariacie, ofertach wyjazdów edukacyjnych. Strefa Wpływu będzie przestrzenią do debaty skupionej na perspektywie młodzieży. Strefa Działania to możliwość aplikowania na stały i nieprzerwany regranting dla grup nieformalnych i uzyskania mentora dla inicjatywy młodzieżowej. Brzmi dobrze?
Serdecznie zapraszamy członków Rady do współtworzenia tego dzieła!

Jak to będzie wyglądało?
W październiku tworzymy grupy zadaniowe, które będą prowadziły odpowiednie kanały informacyjne Portalu – głównie w social mediach. Zapraszamy 25 młodych uczestników do udziału w 3 szkoleniach, podczas których zaplanujemy pracę do końca roku. Na uczestników czekają praktyki w Portalu! Do końca roku uczestnicy prowadzą wybrane kanały, a z początkiem 2020 roku przekazują pałeczkę kolejnej ekipie :) Tak, będziecie szkolić swoich następców!
Kto to robi? 

Przede wszystkim WY! „My” tylko wspieramy i szkolimy. A „my” to: Stowarzyszenie Europe4Youth i Fundacja Nausika we współpracy z Województwem Małopolskim oraz siecią Informacji Europejskiej dla Młodzieży Eurodesk Polska.
Portal jest w zarysie – teraz czekamy na Was, aby wypełnić go treścią! Zapisać się na szkolenia można TUTAJhttps://mlodziez.malopolska.pl/wplyw jeszcze kilka dni!Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: 506298257, b.mos@europe4youth.eu.

Pozdrawiam i gorąco zachęcam!