Stowarzyszenie Europe4Youth pełni funkcję Regionalnego Punktu Informacyjnego Erasmus+ w Małopolsce informując o różnorakich możliwościach tego programu oraz innych programów prowadzonych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Wszelkie instytucje, organizacje i grupy nieformalne chcące skorzystać z grantów Europejskich programów edukacyjnych zapraszamy do konsultacji oraz uczestnictwa w wydarzeniach/konferencjach informacyjnych.

Kontakt do nas:

konsultacje@europe4youth.eu

oraz tel. 500304031 w godzinach 10-16.00 we wszystkie czwartki.

Czwartki to również możliwość konsultacji stacjonarnych w biurze Stowarzyszenia:

ul. Urzędnicza 14/1

30-051 Kraków

Zapraszamy!

Wiosenne wydarzenia informacyjne:

👉7 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych aplikowaniem na projekty Erasmus+ na Targowanie z Eramsus+ i Europejskim Korpusem Solidarności do Centrum Obywatelskiego w Krakowie (oferta dla instytucji i organizacji),

Ankieta zgłoszeniowa TUTAJ (termin zgłoszeń 3 marca!)

 

👉4 kwietnia zapraszamy osoby planujące aplikować na projekty Erasmus+ na warsztaty przygotowujące młodzież do korzystania z Erasmus+ i EKS (również CO w Krakowie),

Zgłoś się TUTAJ do 1 kwietnia!

 

👉w każdy czwartek zaś czekamy na Was w biurze Regionalnego Punktu Informacyjnego (oraz w ogródku obok) przy ul Urzędniczej 14/1 (wejście od podwórza)!!! Kawa + konsultant = produktywnie spędzony czas.

 

Zapowiada się ciekawa wiosna 

Zostańcie z nami!