Eurodesk Garden to nowa inicjatywa Stowarzyszenia Europe4Youth – Regionalnego Punktu Eurodesk służąca informacji dla młodzieży! Podczas cyklicznych wydarzeń w ogródku Eurodeskowym przy ul. Urzędniczej 14/1 w Krakowie z kiełbasą w zębach i w piknikowym nastroju możesz dowiedzieć się jak wyjechać na wolontariat, staż, wymianę młodzieżową, czy studia za granicę i wziąć udział w ciekawych warsztatach. Uroczyste otwarcie ogródka już 28 września 2018!

Najintensywniejsze działania czekają nas we wrześniu i październiku 2018 roku:

Warsztaty i konsultacje w terenie

Odwiedzimy 5 szkół średnich w Małopolsce, aby przekazać podstawowe informacje o wolontariacie, stażach, praktykach, studiach i pracy za granicą. Pokażemy, co można zyskać i z czym się wiąże wyjazd. Skonsultujemy Twoje plany i pomożemy Ci wybrać program dla siebie. Chcesz, żebyśmy odwiedzili Twoją szkołę? Pisz na konsultacje@europe4youth.eu!

Chcesz samodzielnie przeprowadzić zajęcia?

Ściągnij materiały tutaj: MOBILNOŚĆ, AKTYWNOŚĆ.

Otwarcie ogródka eurodeskowego

Ogródek przy ul. Urzędniczej 14/1 zamieni się 28 września w festiwal informacji na trawie. Na imprezę plenerową zapraszamy wszystkich młodych ludzi, którzy chcą pogadać z żywym człowiekiem o tym, co mogą z sobą zrobić, gdzie pojechać, z czego skorzystać. W programie również warsztaty, konsultacje i spotkania z tymi, co już byli, widzieli, wyjechali, wrócili i żyją :) Dołącz do nas na Facebook TUTAJ!

Konkurs na najciekawszy wyjazd edukacyjny

Byłe/aś na wymianie młodzieżowej? wolontariacie? wymianie studenckiej? stażu? stypendium? Opowiedz o tym innym i zgarnij nagrody! Napisz jednym słowem na wirtualnej…bombce, czego się nauczyłe/aś i opisz swoje doświadczenie. Przed otwarciem ogródka udostępnimy wszystkie bombki na Facebooku, gdzie samodzielnie zbierać będziesz „lajki”. Doświadczenie, które zdobędzie najwięcej „lajków” zdobędzie atrakcyjne nagrody rzeczowe! Uwaga – podczas otwarcia ogródka będzie można zawiesić swoją bombkę na faktycznym drzewie i zgłosić się do konkursu na miejscu :)

Zgłoszenia i regulamin:

Zapraszamy również na:

  1. Wystawę fotografii „Wizja odczuć – Europa oczami młodych”, której otwarcie odbędzie się 22 października 2018 w kawiarni „Cudowne Lata” przy Tynieckiej 1 w Krakowie. Młodzież uczestnicząca w wymianie „Europe in a camera flash” w Berlinie opowie o swoich doświadczeniach oraz o rezultatach projektu – fotografiach przedstawiających odczucia i postawy młodych ludzi wobec Europy. Dołącz do wydarzenia na Facebook! Zobacz Plakat wystawy!
  2. Konsultacje indywidualne w naszym biurze! Czekamy na Ciebie przy ul. Urzędniczej 14/1 w Krakowie codziennie od 10.00 do 16.00 – pisz do nas, jeśli chcesz wpaść później! Możesz również napisać (konsultacje@europe4youth.eu) lub zadzwonić: 500304031.

Zainteresowany/a wydarzeniami Eurodesk Garden?

Dołącz do nas na Facebook!

Śledźcie również fanpage Europe4Youth, aby być na bieżąco z imprezami w krakowskim Eurodesk Garden!