Pierwsze warsztaty zarządzania projektami dla młodzieży za nami!

7 lipca 2015 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie odbyły się organizowane przez nas warsztaty dla młodzieży z zakresu zarządzania projektami (wyznaczania celów, planowania i diagnozowania potrzeb), zarządzania zespołem (doboru, motywowania i utrzymania zaangażowania zespołu), oraz budżetu i finansów. Ostatni obszar przesunął się również na konsultacje online, podczas których uczestnicy będą mogli otrzymać indywidualne wskazówki i porady dotyczące konkretnych problemów.

W spotkaniu wzięło udział kilkunastu młodych ludzi z całej Małopolski (i nie tylko!), a przeprowadzili je trenerzy Europe4Youth: Barbara Moś i Radosław Mamoń. Kolejne warsztaty odbędą się w listopadzie 2015, a po nich jeszcze cztery podobne spotkania w 2016 roku. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych! Ogłoszenia o warsztatach pojawią się na naszym fanpage`u: facebook.pl/Europe4Youth oraz fanpage`u projektu eduKTYWACJA: facebook.pl/eduAKTYWACJA.

Na konsultacje zapraszamy wszystkich młodych ludzi, którzy planują organizacje własnych projektów oraz osób pracujących z młodzieżą szukających inspiracji, partnerów, narzędzi, czy wiedzy. Biuro Informacji Młodzieżowej (ul. Urzędnicza 14/1 – wejście od podwórza) otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00. Nasi konsultanci dostępni są także pod adresem mailowym: konsultacje@europe4youth.eu, numerem telefonu: 500304031 oraz Skypem: Biuro Informacji Młodzieżowej Stowarzyszenia Europe4Youth.