Popularność stoiska E4Y podczas targów NGO na krakowskim rynku można ocenić po ilości rozdanych materiałów promocyjnych. Kilkanaście publikacji z Żywej Biblioteki, masa długopisów, sterta ulotek, metry smyczek i stos toreb. Kolekcjonerzy gadżetów mieli swoje żniwa. Pośród dziesiątek przypadkowych osób, z którymi dzielnie rozmawiali przedstawiciele E4Y, dostrzegliśmy sporo ciekawych młodych ludzi, którzy mogą niebawem zasilić nasze szeregi.

 Targi te były jednym z wydarzeń tegorocznego Święta Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa trwającego w ostatnim tygodniu czerwca.

 Mamy nadzieję, że zaprezentowaliśmy się z jak najlepszej strony. Kolejną okazją do dowiedzenia się czegoś więcej o nas i o innych NGO’s z Małopolski, będą Targi Organizacji Młodzieżowych przygotowane przez nas samych, w ramach projektu „Nieformalna Droga Rozwoju, czyli o kompetencjach zdobytych przez edukację nieformalną”. Zapraszamy wszystkich 29 sierpnia 2014 r. na krakowskie Błonia. Jeśli czytają to również członkowie innych organizacji i chcą zaprezentować się na targach, nawiązać współpracę i wymienić doświadczenia z liderami młodzieżowymi, to jeszcze jest czas żeby się zgłosić. Pamiętajcie, liczba miejsc nieograniczona!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>