dialog_strukturalnyStowarzyszenie Europe4Youth oraz Polska Rada Organizacji Młodzieżowych zapraszają do wzięcia udziału w konsultacjach dialogu usystematyzowanego UE z młodzieżą. Tematem przewodnim konsultacji jest zaangażowanie społeczne młodzieży z grupy NEET. Więcej o konsultacjach można dowiedzieć się tutaj.

„Twoja opinia jest ważna… dla całej Unii Europejskiej. Zachęcamy do udziału w konsultacjach prowadzonych w ramach europejskiej współpracy w dziedzinie młodzieży. W tym roku tematem przewodnim, wybranym przez Litwę, jest włączanie społeczne młodych ludzi.
W czasie litewskiej Prezydencji opracowane zostaną konkluzje dotyczące tematu konsultacji – to dokument, który będzie narzędziem do wprowadza zmian takżę w polskiej polityce! Jeśli chcesz mieć rzeczywisty wpływ na kształt tego dokumentu, wypełnij poniższą ankietę, która jest ważną częścią konsultacji. Twoje odpowiedzi będą cennym wkładem w kształtowanie europejskiej polityki młodzieżowej.”

ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY: https://ankiety.frse.org.pl/users/goToPoll/d68c2a4ece9b48c5772c0c1eb73de378

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>